• Tanévnyitó 2023/2024

• Az iskola vezetősége értesít minden érintettet, hogy a 2023/2024-es tanév tanévnyitó ünnepsége 2023. szeptember 4-én, azaz hétfőn 8:30-kor veszi kezdetét az iskola udvarán.

Kérjük a Szülőket, gyermekeik a tanévnyitóra hozzanak papucsot!

• Influenza szünet

• A Szomotori Alapiskola vezetősége értesíti a tanulókat és szülőket, hogy a magas számú hiányzás miatt 2023. április 4-től /kedd/ 2023. árpilis 5-ig /szerda/ influenza szünetet rendel el.

Az oktatás a húsvéti szünidő után, 2023. április 12-én, szerdán órarend szerint folytatódik.

Megértésüket köszönjük!

Az iskola vezetősége

• IDŐPONTVÁLTOZÁS - Nyílt nap

• Értesítjük a Kedves nagycsoportos óvodásokat és szüleiket, hogy a magas hiányzás miatt a Nyílt napra ÁPRILIS 13-án, csütörtökön /húsvéti szünidő után/ kerül sor.

Várunk Mindenkit sok szeretettel!

• Igazgatói szabadnap

• Az iskola vezetősége 2023. március 22-én, azaz szerdán igazagtói szabadot rendel el az 1. - 8. évfolyamok számára.

• Nyílt nap

• Sok szeretettel várunk minden nagycsoportos Óvodást és Szüleiket iskolabemutató programunkon!

Töltsünk el együtt egy kellemes délelőttöt!

• Szülői értekezlet

• Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy 2022. október 5-én (szerdán) 13:15 órai kezdettel össz-szülői, majd osztály-szülői értekezletet tartunk az iskolában!

Kérjük együttműködésüket, jelenlétüket!

• Tanévnyitó 2022/2023

• ​​​​​Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!​​​​​​​​​​​​​​

Az iskola vezetősége értesít minden érintettet, hogy a 2022/2023-as tanév tanévnyitó ünnepsége 2022. szeptember 5-én, azaz hétfőn 8:30-kor veszi kezdetét az iskola udvarán.

Kérjük a Szülőket, gyermekeik a tanévnyitóra hozzanak papucsot!

• Értesítés

• Tisztelt Szülők!

Kérjük Önöket, hogy a 2022/23-as tanévre vonatkozóan az ingyenes étkeztetéshez szükséges igazolást /„Potvrdenie o hmotnej núdze” vagy „Potvrdenie o životnom minime”/ kérjék ki a munkaügyi hivatal szociális osztályán és adják le az iskola igazgatóságán augusztus első hetében, augusztus 1-3. (hétfő-szerda), 7:30 és 12:00 között, illetve ha szükséges az érintett szülők a Becsületbeli nyilatkozatot az adó bónuszról /Čestné vyhlasenie/.

Együttműködésüket köszönjük.

• Mobil alkalmazás

• Légy naprakész!

Amennyiben iOS-es vagy android-os mobiltelefonod van és nem szeretnél lemaradni semmiről, töltsd le az App Store-ból vagy a  Play Áruházból az ingyenes applikációt, nincs más dolgod, mint rákereseni az EduPage címszóra és telepíteni azt!

További információ és segítség: mobile.edupage.org oldalon!

• E weboldal keletkezése

• Iskolánk weboldala végre felkerült az internetre. Sok érdekességet és különböző funkciókat talál rajta. Például a diákok és a tanárok névsorát, órarendet, az aktuális heti étlapot, fényképalbumot.